Unranked Hesap

Riot Games’e bağlı olan “League of Legends” bir MOBA oyunudur. Bu oyunda birçok oyun ve sıralama türü bulunmaktadır. Genellikle rekabet edilen dereceli(ranked) modunda yeteneklerinizi sergileyerek üst liglere çıkabilir ve kendinizi kanıtlayabilirsiniz. Dereceli oyunlara giriş yapabilmeniz için en az 20 şampiyon ve 30.Seviye olmanız gerekmektedir. LoL Unranked hesap 30 seviye içerisinde hiç dereceli sıra(ranked) maç oynanmamış hesaplardır. Bu hesapların içlerinde yüksek miktarda mavi öz veya mavi öze dönüştürülebilecek şampiyon kapsülleri bulunur. Bu mavi öz ile istediğiniz şampiyonları açabilir ve sihirdar adınızı değiştirebilirsiniz. LoL Unranked Fresh hesaplar 30 seviyeye kadar giriş seviye botlarla oyun oynayarak seviye atlatılmıştır. Unranked hesap satışında mevcut olan hesapların kendi açmış olduğunuz hesabın 30. Seviyeye getirilmesinden farklıdır. Çünkü bu hesaplar özel yazılım kullanılarak 30 level’e kastırılmıştır. Bu hesaplarda ban riski mevcuttur. Fakat bu ban riski bizim özel yazılımımızla üretilen hesaplarda neredeyse yoktur. Şimdiye kadar teslimini gerçekleştirmiş olduğumuz binlerce hesapta %0.01 in altında bir ban oranı mevcuttur. Bu yüzden bizden satın almış olduğunuz hesabı rahatlıkla lig ve seviye yükseltebilirsiniz.

Neden Unranked Hesap Almalıyım?

League of Legends’te birden fazla hesabınız olabilir. Bu hesapları tamamen kendi stratejinize göre kullanabilirsiniz. Örneğin kendinizi başarılı bir oyuncu olarak düşünüyorsunuz. Fakat istediğiniz ligde değilsiniz. Bunun sebebi ise oyuna başladığınız gün oluşturmuş olduğunuz hesapla oynadığınız içindir. Çünkü asıl hesabınızın önceki sezon ligleri şuanki liginden düşük olduğu için yeni sezonda gelen LP miktarı önceki sezonuna göre belirlenmektedir. Bir unranked hesap satın alarak elosu taze bir şekilde tırmanarak istediğiniz lige daha hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ya da bir şampiyon mainlemek istiyorsunuz. Fakat bu şampiyonu asıl hesabınızda dereceli maçlarında deneyerek riske atmak istemiyorsunuz. Unranked hesap ile içerisindeki on binlerce mavi öz ile istediğiniz şampiyonu açabilir ve bu şampiyonlarla unranked hesap sayesinde ustalaşabilirsiniz. Ayrıca asıl hesabınızdan oynamadığınız için yeni öğrenmek istediğiniz şampiyonu daha cesurca oynayıp, zor olan komboları deneyebilirsiniz. E-Sporcu mu olmak istiyorsun? Öyleyse Avrupa sunucusunda yüksek bir lige ulaşıp kendini kanıtlaman gerekli. Bir unranked hesap satın alarak kendini Avrupa sunucusunda deneyimleyebilirsin.

Unranked Hesap Satın Almanın Avantajları Nelerdir?

Unranked Hesap daha önceden hiç dereceli maç oynanmadığı için ilk 10 maçını attıktan sonra yüksek LP geleceği için kolaylıkla lig atlayabilirsiniz. Satın almış olduğunuz unranked hesap sizin ana hesabınız olmadığı için kaybetme korkusu olmadan rahatça risk alarak oynayabilirsiniz. Unranked hesaplarla istediğiniz farklı koridorlarda ve şampiyonlarda alıştırmalar yapabilir ve bunda kendinizi geliştirerek uzmanlaşabilirsiniz. Kazanınca düşük LP gelen ve kaybedince yüksek lp giden hesabınızdan sezon sonuna kadar kurtulup, LoL Unranked Fresh hesabınızda eğlenebilirsiniz. Ayrıca Unranked hesap ile normal oyunda MMR stackleyip yani yüksek kazanma oranı ile yaklaşık 20-30 adet oyun oynarsanız, ilk 10 maç tamamlandıktan sonra hiç MMR stack yapılmamış hesaba göre daha yüksek bir ligden başlayacaksınız.

Unranked Hesabı Kendi Üzerime Alabilir Miyim?

Tabii ki, LoL Unranked Fresh hesapların mail adresleri onaysız oldukları için kolayca mail adresini kendi üzerinize alabilirsiniz. Bunun için oyunun sitesi üzerinden satın almış olduğunuz hesaba giriş yapıp mail kısmına kendi mevcut veya yeni açmış olduğunuz maili yazarak daha sonra mailinize gelen postayı onaylayarak üzerinize alabilirsiniz.

Hesapların Ban Riski Mevcut Mudur?

LoL Unranked Fresh hesaplar kullanılmaya başlandığı ilk aylarda ban riski mevcuttur. Fakat özel yazılımımız sayesinde bu ban oranı neredeyse sıfırdır. Eğer hesabınız ban vakasıyla karşı karşıya gelirse, size yeni bir LoL Unranked hesap vermekteyiz. Unranked hesaplarımız ömür boyu garantilidir.