Sitemizi kullanmaya başlamadan önce lütfen site kullanım şartlarımızı dikkatlice okuyunuz.

İnternet sitemiz gamemarket24.com’a üye olan, direkt olarak sitemiz üzerinden sipariş oluşturup ödeme yapan veya dolaylı yoldan sitemizdeki hizmetlerden satın alan her müşteri bizim tarafımızca düzenlenmiş olan aşağıdaki satış sözleşmesinin tüm maddelerini eksiksiz bir biçimde başka bir uyarıya gerek duyulmadan okumuş ve kabul etmiş sayılır.

1. GENEL KULLANIM KOŞULLARI

Gamemarket24.com ücret karşılığı hizmet satışı yapmaktadır. Site üzerinde bulunan hiçbir marka üzerinde hak talep etmemektedir.

Site üzerindeki tüm ürünler ve hizmetler dijital olarak teslim edilmektedir.

Site üzerinde fiziksel hiçbir ürün bulunmamaktadır.

Gamemarket24.com site üzerindeki tüm içeriği izin almadan değiştirme hakkını saklı tutar. Siteyi kullanarak bu gibi durumlardan www.gamemarket24.com’un sorumlu tutulamayacağını kabul ve beyan etmiş sayılırsınız.

Gamemarket24.com hiçbir şart altında sitesi üzerinde yer alan içeriklerin kullanım hakkını yazılı olarak izin vermediği sürece devretmemektedir. Tanımlar, fiyatlar, marka değerleri, logolar ve diğer bilgiler dahil fakat sınırlı olmamak üzere hiçbir koşul altında indirilemez, çoğaltılamaz ya da kopyalanamaz.

Gamemarket24.com Riot Games firması ile doğrudan ilişkili değildir. Aynı şekilde site üzerinde yer alan hizmetlerin dahil olduğu oyunlar üzerinde hak talep etmemektedir.

2. ÖDEMELER

Yapacağınız ödemelerdeki vergiler ve ödeme masrafları bize aittir.

Gamemarket24.com yaptığınız ödemelerde sizden güvenlik amacıyla bazı kişisel bilgiler talep edebilir.

Gamemarket24.com açıklamaya gerek duymaksızın ödemeleri reddetme hakkını saklı tutar.

3. ÖDEME İPTALİ VE GERİ ÖDEMELER HAKKINDA

Dijital ürünler ve hizmetler için paranızı geri talep edebilirsiniz. Fakat geri ödemenin gerçekleştirilmesi tamamen Gamemarket24.com takdirindedir.

Fakat ödemeyi takiben satın alınan hizmetin belirtilen süre içerisinde gerçekleştirilmemesi ya da eksik teslim edilmesi durumunda kullanıcı canlı destek veya email ile iletişime geçerek 24 saat içerisinde geri ödeme talep edebilir.

Gamemarket24.com haberi olmaksızın başlatılan her geri ödeme talebi acilen sonlandırılacak ve kullanıcılara geri ödeme hiçbir şekilde yapılmayacaktır.

Gamemarket24.com ile irtibata geçmeden başlatılan geri ödeme talebi ile ücretin geri alınması durumunda gamemarket24.com yasal yollara başvurabilir, kullanıcının hesabının erişiminin engellenmesini sağlayabilir ya da uygun gördüğü çözüm yollarını uygulayabilir.

4. ÜRÜN SATIŞLARI

a. Alıcıların yükümlülükleri;

Alıcılar ödeme yapmadan önce ürünün stok durumunu sitemizden veya canlı destek ile iletişime geçerek öğrenebilirler.

Gamemarket24.com kaynaklı bir sorun olmadığı takdirde alıcılar Banka Havalesi veya EFT ile yapılan ödemeler hariç geri ödeme talep edemez.

Alıcı ürün açıklamasındaki bilgileri okuduğunu kabul ederek kendi iradesiyle alışveriş yapmayı kabul ederler.

Alıcı, ürünü satın aldığı andan itibaren tüm sorumluluğun kendisine ait olduğunu kabul ve beyan eder.

b. Kullanıcı yükümlülükleri;

Kullanıcılar hesaplarının güvenliğini sağlamakla yükümlüdürler. Hesap güvenliği ile ilgili olası sorunlardan Gamemarket24.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Gamemarket24.com açıklama yapmaksızın hizmeti reddetme, hesabı sonlandırma, düzenleme ya da silme hakkını saklı tutar.

Kullanıcılar hizmetlerimizi kullanarak satın aldıkları hizmetlerin risklerini ve sonuçlarını kabul etmiş sayılırlar. Hizmetin satın alımında kullanıcı tarafından verilen yanlış bilgi ya da detay eksikliği gibi durumlardaki olası gecikmeler, yetersiz sonuçlar ve fiyat farklılıkları kullanıcıların sorumluluğundadır.

Kullanıcılar, Canlı Destek, Facebook sayfamız ve diğer iletişim yollarıyla; rahatsız edici, aşağılayıcı, küçük düşürücü, rencide edici vb. davranışlardan kaçınmakla yükümlüdür. Bahsedilen eylemlerin gerçekleşmesi halinde, Gamemarket24.com hiçbir açıklama yapmaksızın, hizmeti sonlandırma ve ücret iadesi yapmama hakkını saklı tutar.

Kullanıcılar işbu sözleşmeyle tamamlanan ya da başlanan hiçbir sipariş ya da hizmet için Chargeback adı verilen ücret geri talebini gerçekleştirmeyeceğini kabul ve beyan eder.

c. Üçüncü Parti Kullanım Şartları

Kullanıcı olarak hesap satın alarak League of Legends Kullanım Şartları Sözleşmesi’ni ihlal ettiğinizi ve bunun sonucunda oluşabilecek tüm durumlardan sizin sorumlu olduğunuzu, Gamemarket24.com’un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul ve beyan etmiş sayılırsınız.

League of Legends Kullanım Şartları Sözleşmesi’ne göre aksine hükümlere bakılmaksızın, kendi hesabınızda herhangi bir mülkiyete veya sair mülkiyet haklarına sahip olamayacağınızı ve ayrıca hesaptaki tüm hakların sadece Riot Games’e ait olduğunu ve olacağını ve sadece Riot Games menfaatine hüküm ifade ettiğini ve edeceğini kabul ve teyit ediyorsunuz.

5. KULLANICI HAKLARI

Kullanıcılar diledikleri zaman sitemiz üzerindeki canlı destek hizmetini kullanma hakkına sahiptir.

Kullanıcılar satın aldıkları hizmetin durumunu sorma ve bilgi edinme hakkına sahiptir.

Kullanıcılar telif hakkı iddiaları için site yöneticileriyle iletişime geçebilir.

6. UNRANKED HESAP & LEVEL BOOST SİPARİŞ İPTAL VE İADE ŞARTLARI

Riot Games tarafından hesabın hangi sebepten dolayı askıya alındığına dair göndermiş olduğu bilgilendirme e-postasının hesabın askıya alınmasının üzerinden en fazla 2 gün içerisinde [email protected] adresine veya canlı desteğe iletilmiş olması gerekmektedir. Aksi takdirde hesapla ilgili herhangi bir sorumluluğumuz bulunmamaktadır.

Sadece aşağıda belirtilen tüm şartların sağlanması durumunda iade yapılmaktadır:

Hesap askıya alındıktan sonra tarafımıza en geç 2 gün içerisinde bilgilendirme yapılmışsa

Garanti süresi içerisinde hiçbir şekilde Riot desteğiyle iletişime geçilmemişse (yani hesabın incelenmesi için Riot desteğine imkân verilmemişse)

Hesabın bot kullanılarak seviye atlatıldığı tespit edilmişse (ban kodu: 2203)

Hesabın yerine bir kereye mahsus olmak şartıyla hesap özelliklerine site yönetiminin karar vereceği yeni bir hesap temin edilecek veya site içi bakiye iadesi yapılacaktır. İade şeklinin hangisi olacağına Gamemarket24.com yönetimi karar verecektir.

Yukarıda belirtilen nedenler dışında askıya alınan hesaplar için site içi bakiye veya yeni hesap iadesi yapılmayacaktır. İade olarak verilen hesabın özellikleri Gamemarket24 yönetimi karar verir.

Hesap bilgilerini teslim aldıktan sonra hesap güvenliğinden kullanıcı sorumludur. Hesap satışı/paylaşımı veya hesap güvenliği ile ilgili sorunlar sebebiyle askıya alınan hesaplar için herhangi bir iade işlemi yapılmayacaktır.

Yukarıda belirtilen nedenlerin incelenmesi için, Gamemarket24.com hesabınızla ilgili bazı bilgileri talep edebilir

7. LEVEL BOOST ŞARTLARI

Aşağıda belirtilen durumlarda level boost siparişine başlanmayacak ve sipariş iptal edilecektir.

Hesapta email doğrulaması yapılmamışsa

Hesapta RP satın alınmışsa

Hesap sipariş tarihinden en fazla bir gün önce oluşturulmamışsa

Hesap uygunsuz nick içeriyorsa