Türkiye
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Kuzey Amerika

Unranked Hesap

Riot Games’e bağlı olan “League of Legends” bir MOBA oyunudur. Bu oyunda birçok oyun ve sıralama türü bulunmaktadır. Genellikle rekabet edilen dereceli(ranked) modunda yeteneklerinizi sergileyerek üst liglere çıkabilir ve kendinizi kanıtlayabilirsiniz. Dereceli oyunlara giriş yapabilmeniz için en az 20 şampiyon ve 30.Seviye olmanız gerekmektedir. LoL Unranked hesap 30 seviye içerisinde hiç dereceli sıra(ranked) maç oynanmamış hesaplardır. Bu hesapların içlerinde yüksek miktarda mavi öz veya mavi öze dönüştürülebilecek şampiyon kapsülleri bulunur. Bu mavi öz ile istediğiniz şampiyonları açabilir ve sihirdar adınızı değiştirebilirsiniz. LoL Unranked Fresh hesaplar 30 seviyeye kadar giriş seviye botlarla oyun oynayarak seviye atlatılmıştır. Unranked hesap satışında mevcut olan hesapların kendi açmış olduğunuz hesabın 30. Seviyeye getirilmesinden farklıdır. Çünkü bu hesaplar özel yazılım kullanılarak 30 level’e kastırılmıştır. Bu hesaplarda ban riski mevcuttur. Fakat bu ban riski bizim özel yazılımımızla üretilen hesaplarda neredeyse yoktur. Şimdiye kadar teslimini gerçekleştirmiş olduğumuz binlerce hesapta %0.01 in altında bir ban oranı mevcuttur. Bu yüzden bizden satın almış olduğunuz hesabı rahatlıkla lig ve seviye yükseltebilirsiniz.

Neden Unranked Hesap Almalıyım?

League of Legends’te birden fazla hesabınız olabilir. Bu hesapları tamamen kendi stratejinize göre kullanabilirsiniz. Örneğin kendinizi başarılı bir oyuncu olarak düşünüyorsunuz. Fakat istediğiniz ligde değilsiniz. Bunun sebebi ise oyuna başladığınız gün oluşturmuş olduğunuz hesapla oynadığınız içindir. Çünkü asıl hesabınızın önceki sezon ligleri şuanki liginden düşük olduğu için yeni sezonda gelen LP miktarı önceki sezonuna göre belirlenmektedir. Bir unranked hesap satın alarak elosu taze bir şekilde tırmanarak istediğiniz lige daha hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ya da bir şampiyon mainlemek istiyorsunuz. Fakat bu şampiyonu asıl hesabınızda dereceli maçlarında deneyerek riske atmak istemiyorsunuz. Unranked hesap ile içerisindeki on binlerce mavi öz ile istediğiniz şampiyonu açabilir ve bu şampiyonlarla unranked hesap sayesinde ustalaşabilirsiniz. Ayrıca asıl hesabınızdan oynamadığınız için yeni öğrenmek istediğiniz şampiyonu daha cesurca oynayıp, zor olan komboları deneyebilirsiniz. E-Sporcu mu olmak istiyorsun? Öyleyse Avrupa sunucusunda yüksek bir lige ulaşıp kendini kanıtlaman gerekli. Bir unranked hesap satın alarak kendini Avrupa sunucusunda deneyimleyebilirsin.

Unranked Hesap Satın Almanın Avantajları Nelerdir?

Unranked Hesap daha önceden hiç dereceli maç oynanmadığı için ilk 10 maçını attıktan sonra yüksek LP geleceği için kolaylıkla lig atlayabilirsiniz. Satın almış olduğunuz unranked hesap sizin ana hesabınız olmadığı için kaybetme korkusu olmadan rahatça risk alarak oynayabilirsiniz. Unranked hesaplarla istediğiniz farklı koridorlarda ve şampiyonlarda alıştırmalar yapabilir ve bunda kendinizi geliştirerek uzmanlaşabilirsiniz. Kazanınca düşük LP gelen ve kaybedince yüksek lp giden hesabınızdan sezon sonuna kadar kurtulup, LoL Unranked Fresh hesabınızda eğlenebilirsiniz. Ayrıca Unranked hesap ile normal oyunda MMR stackleyip yani yüksek kazanma oranı ile yaklaşık 20-30 adet oyun oynarsanız, ilk 10 maç tamamlandıktan sonra hiç MMR stack yapılmamış hesaba göre daha yüksek bir ligden başlayacaksınız.

Unranked Hesabı Kendi Üzerime Alabilir Miyim?

Tabii ki, LoL Unranked Fresh hesapların mail adresleri onaysız oldukları için kolayca mail adresini kendi üzerinize alabilirsiniz. Bunun için oyunun sitesi üzerinden satın almış olduğunuz hesaba giriş yapıp mail kısmına kendi mevcut veya yeni açmış olduğunuz maili yazarak daha sonra mailinize gelen postayı onaylayarak üzerinize alabilirsiniz.

Hesapların Ban Riski Mevcut Mudur?

LoL Unranked Fresh hesaplar kullanılmaya başlandığı ilk aylarda ban riski mevcuttur. Fakat özel yazılımımız sayesinde bu ban oranı neredeyse sıfırdır. Eğer hesabınız ban vakasıyla karşı karşıya gelirse, size yeni bir LoL Unranked hesap vermekteyiz. Unranked hesaplarımız ömür boyu garantilidir.

LoL 30. Seviye Unranked Hesap Satışı

League of Legends oyununda dereceli oyun girebilmeniz için 30. seviyeye ulaşmanız gerekmekte. LoL 30. seviye unranked hesap satışımız sayesinde sizi bu dertten kurtarıyoruz. Sitemizden satın alacağınız League of Legends 30 level unranked hesap sayesinde LoL TR, LoL Euw sunucularında dereceli oyun girebilirsiniz. Satın aldığınız hesapların içerisinde nick değiştirecek ve şampiyon satın alacak kadar mavi öz bulunmaktadır. LoL Unranked hesap ürünümüzü satın aldıktan sonra id ve şifre size anında teslim edilir. Hesapların maili olmadığı için giriş yaptıktan sonra kendi mailiniz ile hesabın ilk sahibi olabilirsiniz.

Neden Unranked Hesap Almalıyım?

Her League of Legends oyuncusunun birden fazla hesabı olabilir. Unranked hesap Satın alarak sizde daha fazla hesaba sahip olabilirsiniz. Çoğu profesyonel oyuncuların 4-5 adet hesabı bulunmaktadır. Bu hesaplarda kazanma ve kaybetme oranlarını dengede tutarak rekabette geri kalmamaya çalışırlar. Eğer sizde kendinizi bu oyunda geliştirmek istiyorsanız birden fazla hesaba sahip olarak farklı stratejiler denemeniz gerekiyor. Örneğin Türkiye sunucusunda 2 adet hesabınız var birisini şampiyonluk kümesine çıkardınız, diğerini ise ustalığa. Bu sizin iyi bir oyuncu olduğunuzu gösterir. Eğer LoL'de bir Espor kariyeri düşünüyorsanız hemen EUW yani Avrupa Batı sunucusuna geçiş yapmanız gerekiyor. Çünkü Avrupa sunucusunda bir başarı elde edemezseniz Profesyonel oyuncu olma imkanınız neredeyse sıfır. Hemen GameMarket24 güvencesiyle bir Unranked Hesap satın alarak sıfırdan bir başlangıç yapın. Daha önce hiç dereceli maç atılmamış hesaplarda kazandıkça daha yüksek MMR değerine sahip olun. Smurf hesap için en güvenilir ve uygun fiyatlı 30 Level Unranked hesapları sitemizden satın alabilirsiniz.

Fresh Elo Unranked Hesaplar

League of Legends oyununda üst liglere tırmanmak için en önemli unsur hesabınızın mmr ve elo değeridir. GameMarket24 güvencesiyle satın alacağınız LoL 30 level unranked hesaplar sayesinde daha önce hiç dereceli oyun atılmayan fresh elo ve mmr'a sahip hesaplara sahip olacaksınız. İçerisinde bulunan 50.000'den fazla mavi öz sayesinde hakim olduğunuz şampiyonları açabilirsiniz. Bu sayede ilk 10 maçınızı kazanmanız halinde çok fazla LP kazanacak ve hızlı bir şekilde hakkettiğiniz liglere yükseleceksiniz.

LoL 30 Level Unranked Hesap Fiyatları

GameMarket24 güvencesiyle 4 sunucuda unranked hesap satışı yapılmaktadır. TR 30 Level Unranked Hesap ile Türkiye sunucusunda temiz ve hızlı bir başlangıç yapabilirsiniz. Eğer rekabetçi ve tecrübeli bir oyuncuysanız EUW 30 Level Unranked Hesap satın alarak kendinizi Avrupa'daki oyunculara kanıtlayabilirsiniz. Daha kolay fakat iletişiminizin zor olacağı RUSYA 30 Level Unranked Hesap satın alarak Rus dostlarımızla ilginç maceralara yelken açabilirsiniz. Hiç tercih edilmeyen ve rekabetin düşük seviyede olduğu EUNE serverinde 30 Level Unranked Hesap satın alarak sıra dışı bir deneyim yaşayabilirsiniz. Sunuculardaki ping değerleri için bulunduğunuz konuma göre internetten test yapabilirsiniz.

League of Legends 30 Level Unranked Hesap İçeriği:

  • Hesaplar Euw, Tr, Na, Eune Sunucusunda Yeni 30 Lvl Olmuş Mail Onaysız Hiçbir Dereceli Geçmişi Bulunmayan Unranked Hesaplardır .
  • İçerisinde 45.000-100.000 Mavi Öz Bulunur.
  • Ganimetlerinde Genellikle 1'den Fazla Kostüm Ve Anahtar Ve Kutular mevcuttur.
  • Mail Onaysız Olduğu İçin Aldığınız Anda Koda Gerek Kalmadan Maili Üstünüze Alabilir Ve Hesabın İlk Sahibi Olabilirsiniz.
  • Hesapları Aldığınızda Hiçbir Bilgiyi Değiştirmeden Kontrol Edip En Ufak Sorun Varsa Bize Bilgi Verdiğiniz Takdirde Hesaplarımızda Çıkan En Ufak Sorun Bizim Sorumluluğumuzdadır Ve Anında Yeni Hesap Temin Edilir.
  • Hesaplar botla kasılmıştır ve çok çok düşük bir ban riski mevcuttur. Eğer bot hesap kullanımı yüzünden ban yerseniz ücretsiz bir şekilde 1 adet yeni hesap teslim edilir.
  • Hesap id, şifreleri size otomatik olarak sistem tarafından teslim edilir. Yanlış olma ihtimali yoktur. Hesap bilgilerim yanlış şeklinde bir bildirimde bulunursanız yeni hesap teslim edilmez. Bu ürünü satın alırken bunu kabul etmiş sayılırsınız.

Unranked Hesapların Bana Faydası Ne Olacak?

GameMarket24'tan satın aldığınız Unranked Hesap sizin ana hesabınız olmadığı için daha cesur olacaksınız. Bu hesaplar sizin Smurf karakteriniz olacağı için kaybetme kaygısı içerisinde olmanıza gerek yok. Ayrıca sizden daha düşük liglerde bir arkadaşınız varsa ve onunla birlikte olmayı çok seviyorsanız Unranked Lol Hesabı satın alarak onunla birlikte keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Kendinizi Geliştirmek İçin Farklı Koridorlarda, Farklı Şampiyonlar Deneyin.

Unranked Hesap satın aldıktan sonra denemediğiniz şampiyonları kilitleyerek vadiye inin. Kendinize güvenmediğiniz koridorlarda gelişim gösterin ve etkiyi hissedin. Bu ayrıcalıklardan faydalanabilmeniz için sitemizden Unranked LoL Hesabı satın almanız gerekmekte.

Düşük Liglerdeki Ortamı Deneyimleyin.

Eğer elmas, ustalık, şampiyonluk seviyesinde oyuncuysanız ve Demir, Bronz gibi liglerde neler olduğunu merak ediyorsanız Unranked Hesap aldıktan sonra düşük liglere yerleşip onları mabetlerinde gözetleyebilirsiniz.

Unranked Hesap

Riot Games'in yapımcılığını üstlendiği "League of Legends" oyuncular arasında LoL olarak bilinen moba oyununda dereceli oyuna girebilmek için 30. Seviye olmanız gerekmektedir. Günümüz şartlarında 30. Levele ulaşabilmek için haftalarca uğraşmanız gerekiyor. GameMarket24 30 Level Unranked Hesap Satışı ile sizi bu sorundan kurtarıyor. Sitemizden satın alacağınız hesaplar tamamen güvenli ve 1 hafta garantilidir. Stoklarımız sürekli olarak güncellenir ve satın alma işlemini yaptığınız anda giriş bilgileri size teslim edilir. Oyunun sitesine giriş yaptıktan sonra ayarlar kısmına girip kendi mailiniz üzerine geçirdikten sonra onay işlemini gerçekleştirin. Bu adımdan sonra hesabın ilk sahibi siz olacaksınız. Sonrası tamamen sizin oyun becerinize kalmış durumda. Düşmanlarınızı alt edin ve en yüksek liglere ulaşın.

Hesapların Nickleri Nasıl?

İngilizce nick oluşturucu tarafından anlamlı nickler seçilmiştir.

Ban Riski Var Mı?

%0.1-0.4 düzeyinde ban riski mevcuttur. Bu riski tamamen ortadan kaldırmak için hesabı satın aldıktan sonra nickinizi değiştirin ve ilk 10 maçı Sihirdar Vadisi Normal ya da ARAM olarak oynayın.

Fresh Elo Smurf Hesap Satışı

Dereceli maç oynadıktan sonra size gelen LP miktarı kazanma/kaybetme oranınıza bağlıdır. Kazanma oranı yüksek hesapların ELO ve MMR değerleri de yüksek olduğu için kazandığında gelen LP miktarı çok fazladır. Kaybettiğinde ise çok düşük puan kaybetmektedir. GameMarket24'tan satın alacağınız Unranked Hesaplar sayesinde Fresh elo bir hesaba sahip olacaksınız. İlk 10 maçı kazanmanız durumunda Platin liginden başlarsınız ve gelen lp miktarı 35-50 arasında olacaktır. Sizde bu şansa sahip olabilmek ve yüksek liglere ulaşabilmek için 30 Level Unranked Hesap satın alın